FC Smíšene FT NC-LINE

Historie založení klubu - obrázek
FC SMÍŠENÉ ZBOŽÍ - občanské sdružení se zaměřením na malou kopanou. Datum vzniku není v žádných kronikách dochován. Je známo jen několik dochovaných záznamu o účasti týmu na různých turnajích. Dokonce v roce 1991 získal tým pod názvem Smíšené zboží druhé místo na turnaji Globus v Jančí. Pak se název tohoto týmu nadlouho ztratil z výsledkových listin. V zimě 2001 se rozhodli shodit svá přebytečná kila parta nadějných a dožívajících fotbalistů na Vánočním turnaji ve Fulneku. Sice nebyl zaznamenán žádný výrazný úspěch, zato se vytvořilo pevné jádro týmu okolo Gogina, Happyho, Doktora a Mařeny. Po absolvování několika turnajů se střídavými výsledky se v roce 2003 tým oficiálně pojmenoval a po krátkých jednáních jsme získali hlavního sponzora. To majitelka Obecní hospody Anička Vavrošová přijala tým pod svá ochranná křídla a od té doby se na dresech hrdě nese nápis „Hospoda u Aničky". Těmito událostmi v roce 2003 začala novodobá historie FC Smíšené Zboží.

květen 2003: Sponzor Anička Vavrošová kupuje nové dresy. Máme oficiální představení dresu u příležitosti oslav narození pokračovatelé rodu Goginů - Tadeáška Grody.Do týmu přichází Aleš Vavroš, Staňa Sufner a Martin Haas. Poprvé se tým oficiálně představuje 28.6.2003 na turnaji SLIVAKY CUP 2003. Výsledek nic moc, ale přesto znamená 7 místo nejlepší umístění z větřkovických celků.
Přes léto se náš tým rozrůstá o další členy.Do týmu přichází fotbalový maniak a skalní fanda Baníku Daniel Ševčík. První start za „Smíšené" v Čermné ve Slezsku se mu vydařil a vstřelil jednu branku a na dvě přihrál.
Na další turnaj jsme se vydali do nedalekého Bravinné 19.7.203. Na turnaji nastupuje poprvé Staňa Kopl a hned předvádí s Alešem brankový koncert a máme první úspěch a to třetí místo.

28.8.2003  jsme založili novou tradici ve Větřkovicích a pořádali první ročník Mistrovství Větřkovic, turnaj v malé kopané pro obecní spolky a ostatní týmy z okolí. Velice podařená akce získala podporu starosty obce a celé veřejnosti.
Poprvé se zúčastňujeme velké akce a to Vítkovské ligy, která se hraje přes zimu v hale gymnázia ve Vítkově. Do týmu přichází Vladan Krajíček a mladá krev: Karel Krása a do brány Daniel Richter. Postoupit do play-off se nám sice nepodařilo, ale získali jsme první zkušenosti s velkou akcí.

rok 2008 - náš tým dostal silného partnera - sponzora a začal budovat další historií klubu. Po letech strávených na letních turnajích a na Vítkovské lize se přihlašujeme do oficiální soutěže ČMFS ve futsale. Hrát budeme pod názvem sponzora: FT NC-LINE Suchdol nad Odrou. Začínáme hezky odspodu, v nejnižší soutěži: II.třída okresu Nový Jičín. Získáváme místo pro trénink - Sportovní halu v Bílovci. Pro první rok v soutěži jsou vytýčeny tyto cíle: seznámit se s futsalovou soutěži ČMFS, důstojně reprezentovat klub v soutěži a umístit se v první šestce, zaručující nádstavbovou část - boje o postup.