FK Lokomotíva Trnava

Písal sa rok 1935, keď niekoľko futbalistov bývalého ŠK Trnava, zamestnancov \"VOZOVKY\", súčasníkov podniku ŽOS Trnava sa rozhodlo založiť si vlastný železničiarsky klub. Prvý názov klubu bol AC VOZOVKA, v roku 1950 sa zmenil na TJ Lokomotíva Trnava. Od roku 1999 má klub presný názov FK Lokomotíva Trnava.V súčasnosti sa zameriavame hlavne na výchovu talentovanej mládeže.
V súčasnosti v našom klube pôsobia mužstvá: muži účastník V. liga ZsFZ - západ, starší a mladší dorast účastníci II. liga SFZ - západ, starší a mladší žiaci účastníci II. liga ZsFZ - západ. Prípravky 3.,4.,5.ročník sú účastníkmi ZsFZ v sk. C.

Odchovanci klubu, ktorí pôsobia v I. lige seniorovod roku 1999: Erik Ježík ( Slovan Bratislava, FC Spartak Trnava), Erik Tóbl (FC Spartak Trnava), Juraj Halenár (Inter Bratislava, toho času Artmedia Petržalka Bratsialva), Miloš Juhász (FC Spartak Trnava), Martin Husár (FC Spartak Trnava), Peter Kostolanský (FC Spartak Trnava, toho času SK Kladno), Peter Jakubička (FC Spartak Trnava)

Odchovanci juniori: Bohuš Šimek (FC Spartak Trnava), Dobrivoj Rusov (FC Spartak Trnava), Ján Krupa (FC Spartak Trnava), Matúš Klenkovič (FC Spartask Trnava), Ľubomír Gogolák (FC Spartak Trnava), Peter Zvolenský (FC Spartak Trnava)

Vylosovanie : Jesenná časť roč. 2006/2007 si môžte nájsť v Dokumenty na stiahnutie