Ofk Teplička nad Váhom

Ofk Teplička nad Váhom nie je klub iba jedného tímu, ale viacerých, ak tým viete, čo myslím. Myslím to tak, že u nás v Tepličke nehrajú len naši starí, resp.muži, ale aj dorastenci a žiaci! Naši muži a dorastenci hrajú I. triedu Sever a naši žiačikovia hrajú tento rok (2010) ich prvú sezónu v III. lige Stred. Teraz som Vám trošku predstavil náš klub, avšak ja nie som ani prezident nášho klubu a ani vedúci, či hospodár, ja som len hráč nášho klubu a takto Vám chcem náš klub predstaviť. Idem od najmladších, teda od ml. žiakov, ktorých trénuje Iván Kozák. Ako som už povedal hrajú III. ligu a sú v nej naozaj dobrý, naša mládež môžem povedať, že ide naozaj rýchlo hore. Naši st. žiaci, ktorých trénerom je Ľubomír Podešva majú tiež veľmi veľký potenciál, tak im držme palce. Náš dorast ide taktiež hore. I keď hrá len I. triedu, tak v najbližších rokoch sa chystáme isť hore, trénerom týchto hráčov je Róbert Machyna a ich postup sa neudržateľne blíži. A nakoniec ako to u nás voláme \"
 Áčko\". Ich trénerom je Vladimír Holiš, ktorý ma naozaj zaujímavú a zároveň aj dôležitú časť histórie u nás. Začal tu trénovať ešte za predsedovania prezidenta Romana Adamus (o tom neskôr) v roku 2007 a začínal najprv u najmladších a v roku 2010 presedlal na naše \"Áčko\" a dokonca mal možnosť sa stať aj prezidentom nášho klubu a jeho rozhodnutie bolo áno.
Adresa klubu: Školská, Teplička nad Váhom, 01301 Žilina, Slovakia
História klubu: A teraz ku histórii. Náš klub bol založený roku 1926 a náš prvý prezident (predseda klubu) bol Karol Kazda (roky jeho predsedovania: 1926-1932). Avšak vtedy náš klub mal iný názov ako dnes. Náš prvý názov bol TJ Družstevník Teplička nad Váhom a len pred niečo viac ako rokom sme sa premenovali na Ofk Teplička nad Váhom (Obecný futbalový klub ...) Náš najúspešnejší hráč na ktorého sme dodnes hrdí je Pán Pavol Majerčík, ktorý zažil svoju slávu v Mšk Žilina kde bol svojho času aj najlepší strelec. Takto dokázal presláviť jeden hráč našu 4000 dedinku pri Žiline. Roky našej najväčšej slávy sú bezpochyby 2007-2008. Práve vtedy sme hrali IV. ligu (Sever). Vtedy to boli naozaj krásne časy. Avšak po skončení tejto sezóny to išlo dole vodou. Odišli opory tímu ako aj tréner a prezident klubu Roman Adamus a za posledné roky sme sa prepadli až do I. triedy. Avšak liga ide ďalej a dúfajme, že takto o rok tu budem písať, ako sme sa krásne prebojovali do V. ligy :)