Telovýchovná jednota FK Veľké Revištia

Historicky prvý zápas odohralo mužstvo na ihrisku Moravian, kde remizovalo 1:1. Prvý gól strelil Ján Kizivat.V celej histórii klubu (k 2009)  nikdy nedošlo k zostupu do nižšej ligy. Od ročníka 1997/98 hrá klub krajské súťaže. V sezóne 2004/05 klub postúpil po dlhoročnom snažení do IV. ligy, kde hrá doteraz. Historicky najúspešneším  sterlcom od postupu klubu je Albín Janík, ktorý od sezóny 1992/93 nastrieľal 151 gólov. Klub si dokonca v prvej sezóne IV. ligy zmeral sily s Lokomotivou Košice, účastníkom PVP, z ktorou uhral na domácom trávniku remízu 1:1. Klub drží rekord IV. ligy Juh v počte víťazných stretnutí od začiatku súťaže, keď v sezóne 2008/09 vyhrali prvých 8 zápasov. Najvyššie víťazstvo v IV.lige na domácom trávniku bolo víťazstvo s MFK Rožňava v pomere 8:0 a na trávniku súpera v FK Bodva Moldava nad Bodvou 5:0 z pohľadu hostí.