TJ Družstevník Baškovce

Pod veľkými úpätiami vihorlatských vrchov v malebnej dedinke Baškovce smerom na družstvo sa nachádza futbalový štadión zo slávnou históriou. Tento moderný futbalový stánok ktorý spĺňa aj tie najkritickejšie normy udelene európskou futbalovou úniou UEFA a tak je vhodný na usporiadanie priateľských zápasov. Trávnik pochádza z nemecka a hracia plocha je odvodňovaná novou technologiou DOWNWARD HILL (dole kopcom) takže i prípadne neprijemne počasie neohrozuje jednotlivé stretnutia usporiadané v tomto futbalovom chráme.