TJ Družstevník Dražkovce

Tým TJ Družstevník Dražkovce má dlhú históriu futbalu v našej obci. V týme sme už mali mnoho iných a iných trénerov a prestriedalo sa taktiež veľa hráčov začínajúci už od malých žiačikov a postúpili pomaly po dorast a tým dospelých. Obec Dražkovce sa nachádza neďaleko mesta Martin ( 4km od Martina ). Je to malá nenápadná dedinka blízko kde sa hráva momentálne V.ligový futbal. V obci sa nachádza vybudovaný športový areál, ktorý ponúka pre záujemcov širokého okolia priestor pre športové využitie a hlavne pre nášich futbalistov. V areáli sa nachádza futbalové a multifunkčné zariadenie s umelou trávou a nohejbalové ihrisko, tenisové kurty, detské ihrisko, miestnosť so šatňami, sociálnymi zariadeniami a miestnosťou na stolný tenis.